Метою Центру англійського академічного письма в УКУ є допомога студентам у виконанні письмових завдань та проведенні досліджень. Ми пропонуємо індивідуальні консультації з підготовки есеїв, статей, супровідних листів та інших текстів англійською мовою.  Наші викладачі охоче працюють зі студентами на різних етапах їх роботи над текстами.

У Центрі Вам допоможуть знайти ідею, скоригувати вже написану чернетку або ж адаптувати текст для цільової аудиторії. Ми не ставимо за мету виправляти усі помилки, проте ми допоможемо зрозуміти граматичні явища і правила синтаксису, що дозволить студентам самостійно їх виправити. Центр письма орієнтований на співпрацю зі студентами як бакалаврських, так і вищих програм навчання.

Ми проводимо консультації у визначені години роботи. Окрім консультацій, Центр письма також проводить семінари для вдосконалення навичок академічного письма.  Для підвищення професійного рівня викладачів Центр письма пропонує семінари та конференції, присвячені вивченню стратегій викладання академічного письма.

Запрошуємо вас скористатися цим ресурсом для отримання допомоги у генеруванні ідей, розумінні тонкощів письма, розробці тезових висловлювань та багато іншого! Щоб записатися на заняття з викладачем Writing Center, заповніть, будь ласка,  форму: Writing Center_Form. Бажано додати це посилання до закладок, щоб мати його під рукою, якщо Вам знадобиться Writing Center в майбутньому.

Після того, як ви заповните форму, вам буде підібрано інструктора, який надішле вам електронного листа про зустріч. Ви можете запланувати зустріч онлайн (через Zoom, Skype або Google Meet).

Деякі речі, про які слід пам’ятати, плануючи зустріч у Writing Center :

  • Після того, як ви заповнили форму, регулярно перевіряйте свою електронну пошту, щоб отримати відповідь від викладача Writing Center.
  • Не забудьте підготувати опис вашого завдання, щоб викладач знав, чого він очікує від вашої роботи.
  • Не чекайте до останньої хвилини перед здачею вашої роботи, щоб записатися на прийом до Центру. Заплануйте зустріч заздалегідь, оскільки підбір пари з інструктором може зайняти день або два.
  • Викладачі можуть допомогти вам на будь-якому етапі роботи, навіть у плануванні та пошуку ідей для вашої роботи.
  • Writing Center призначений для того, щоб консультувати вас щодо вашої роботи, а не редагувати всю вашу роботу.

Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами і бажаємо вам успіхів у навчальному семестрі!

Центр сучасних іноземних мов УКУ

Ми в соцмережах:

Усі права застережено © 2020 Центр сучасних іноземних мов УКУ

Зроблено Catchup.agency​