Метою Центру англійського академічного письма в УКУ є допомога студентам у виконанні письмових завдань та проведенні досліджень. Ми пропонуємо індивідуальні консультації з підготовки есеїв, статей, супровідних листів та інших текстів англійською мовою.  Наші викладачі охоче працюють зі студентами на різних етапах їх роботи над текстами.

У Центрі Вам допоможуть знайти ідею, скоригувати вже написану чернетку або ж адаптувати текст для цільової аудиторії. Ми не ставимо за мету виправляти усі помилки, проте ми допоможемо зрозуміти граматичні явища і правила синтаксису, що дозволить студентам самостійно їх виправити. Центр письма орієнтований на співпрацю зі студентами як бакалаврських, так і вищих програм навчання.

Ми проводимо консультації на вулицях Козельницька, Свенціцького, та на Хуторівці у визначені години роботи. Окрім консультацій, Центр письма також проводить семінари для вдосконалення навичок академічного письма.  Для підвищення професійного рівня викладачів Центр письма пропонує семінари та конференції, присвячені вивченню стратегій викладання академічного письма.

The UCU Writing Center is opening online to help you with any writing assignments until the end of the semester.

To schedule an appointment with a Writing Center instructor simply fill out an online form which you can find following this link:  https://forms.gle/wuSAjbfEdPSB56q77

Once you have filled out the form, you will be matched with an instructor and receive a notification about it over email. The instructor will schedule meeting with you online (via Zoom, Skype, or Google Meet) and help you with your work.

Hope to see you in our Writing Center online!

Центр сучасних іноземних мов УКУ

Ми в соцмережах:

Усі права застережено © 2020 Центр сучасних іноземних мов УКУ

Зроблено Catchup.agency​