Англомовний клуб

Англомовний клуб

Готовий застосувати власні знання англійської на практиці?

 

Ми чекаємо ТЕБЕ на зустрічах нашого Англомовного клубу!

Метою Англомовного клубу УКУ є надання студентам, викладачам, гостям і друзям УКУ можливості застосувати свої знання англійської мови у веселому, неформальному середовищі.

Англомовний клуб УКУ пропонує семінари з написання есе, листів та резюме. Ми також маємо дискусії, публічні виступи, драми та багато іншого. Окрім різнопланових семінарів Англомовний клуб організовує ночі кіно, дні живопису та ремесла, дні спорту чи навіть різьблення по гарбузу. Також ми святкуємо День Подяки, Різдво, День Святого Валентина та Великдень!

 
Будь ласка, прочитайте цей документ, щоб ознайомитися з пропозиція та вибрати ОДИН клуб, який Вас зацікавив для відвідування наступні три тижні. 
 
Ви матимете можливість обрати інший клуб для наступних трьох тижнів, тому просимо не засмучуватися. Завжди є ще один шанс для відвідування клубу.
 
Перед записом просимо звернути увагу на дні та час проведення клубу. Пропуск одного заняття означає зменшення кількості балів за відвідування клубів, котрі входять в підсумкову оцінку за семестр.

 

Слідкуйте за оновленнями на сторінці UCU English Club у Facebook.

Центр сучасних іноземних мов УКУ

Ми в соцмережах:

Усі права застережено © 2020 Центр сучасних іноземних мов УКУ

Зроблено Catchup.agency​