Літня франкомовна школа

ЛІТНЯ ФРАНКОМОВНА ШКОЛА 2019

З 30 червня по 17 липня 2019 року Український католицький університет організовує шосту Літню франкомовну школу.

Метою Літньої франкомовної школи є вдосконалення знань її учасників з французької мови, а також створення франкомовного середовища, де єдиною та обов`язковою мовою спілкування є французька.

Викладачами школи є носії мови з країн Європи та Північної Америки. Завдяки цьому школа є також місцем зустрічі культур.

До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, учні старших класів середніх шкіл, гімназій та ліцеїв Львова, студенти інших ВНЗ України та інші особи, охочі до вивчення французької мови.

Після завершення навчання учасники школи отримують сертифікат про проходження інтенсивного курсу практики французької мови.

Місце проведення

Школа проходитиме у Реколекційному центрі при Свято-Успенській Унівській Лаврі Студійського уставу (с. Унів, Львівська область). 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

Літня франкомовна школа запрошує волонтерів з франкомовних країн для проведення занять.

Волонтерів забезпечують проживанням і харчуванням впродовж дії школи.

Програмою передбачено зустріч та поселення волонтерів за кілька днів до початку та після закінчення школи й організацію екскурсійної програми.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Часові рамки школи:            30 червня – 17 липня 2019 року.

Програма передбачає дообідній та післяобідній цикл занять. Практичні заняття доповнюють факультативи. Викладачі-носії мови використовують інтерактивні методи викладання мови, що сприяють швидкому поступу учасників школи.

Кожен учасник програми забезпечується необхідним навчальним матеріалом.

Після завершення навчання учасники школи отримують сертифікат про проходження інтенсивного курсу практики французької мови із зазначенням кількості навчальних годин.

Анкета оцінювання наприкінці школи дає можливість її учасникам висловити свою думку стосовно організації занять та факультативних видів діяльності.

Учасникам пропонують проживання у тримісних та чотиримісних кімнатах, триразове харчування. Учасників забезпечують необхідними для навчання матеріалами.

Для запису на участь у школі необхідно заповнити Анкету учасника (відкрийте посилання в окремій вкладці https://goo.gl/uEEO3E) та пройти тестування (дистанційно) на визначення рівня знань задля подальшого розподілу на групи.

Кінцевий термін подання анкет:    30 квітня 2019 року

Для подання анкет, проходження тестування, а також з будь-яких питань стосовно Школи просимо звертатися до організаторів.

Учасники покривають витрати на харчування та проживання, організаційні витрати.

ПРОГРАМА ШКОЛИ

Заняття відбуваються у малих групах (до 10 осіб, відповідно до рівня знання мови), що сприяє ефективному навчанню та інтенсивному спілкуванню, водночас зберігаючи необхідність старань та постійної уваги. Навчальна програма побудована таким чином, щоб сприяти розумінню та усному висловлюванню учасників школи у різних ситуаціях щоденного життя.

Програма передбачає 3 щоденні заняття, на яких учасники школи вдосконалюють свої знання з граматики, лексики та фонетики французької мови, а також індивідуальні зустрічі з викладачами.

Оскільки мова і культура є нерозривними, заняття доповнюють цікаві факультативи, на яких учасники практикують мову, відкриваючи для себе культуру франкомовних країн.

РОЗКЛАД ШКОЛИ

Розклад школи

8:30                             Сніданок

10:00 – 11:20             Заняття 1

11:20 – 11:30             Перерва

11:30 – 12:50              Заняття 2

13:00 – 13:30             Молитва Тезе

14:00 – 15:00             Обід

15:00 – 16:30             Заняття 3

16:45 – 18:15             Факультативи, презентації

18:15 – 18:45             Індивідуальні зустрічі з викладачами

19:00                           Вечеря

20:00 – 22:00             Перегляд фільмів, ігри, конкурси, спів

 

ОРГАНІЗАТОРИ ШКОЛИ

Ірина Роговська

тел.:    067 55 201 61

            050 58 177 35

Галина Сологуб

Електронна адреса школи: universitedetedefrancais@ucu.edu.ua 

FB L'Université d'été de français UCU