Літня франкомовна школа

З 3 по 15 липня 2017 року Український католицький університет організовує четверту Літню франкомовну школу.

Метою Літньої франкомовної школи є вдосконалення знань її учасників з французької мови, а також створення франкомовного середовища, де єдиною та обов`язковою мовою спілкування є французька.

Викладачами школи є носії мови з країн Європи та Північної Америки. Завдяки цьому школа є також місцем зустрічі культур.

До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, учні старших класів середніх шкіл, гімназій та ліцеїв Львова, студенти інших ВНЗ України та інші особи, охочі до вивчення французької мови.

Після завершення навчання учасники школи отримують сертифікат про проходження інтенсивного курсу практики французької мови.

Місце проведення

Школа проходитиме на базі відпочинкового комплексу у с. Орявчик, мальовничому куточку українських Карпат.

Український католицький університет організовує трансфер з м. Львова до місця проведення школи і в зворотному напрямку (2 та 16 липня відповідно).

Інформація для викладачів

Літня франкомовна школа запрошує волонтерів з франкомовних країн для проведення занять.

Волонтерів забезпечують проживанням і харчуванням впродовж дії школи.

Програмою передбачено зустріч та поселення волонтерів за кілька днів до початку та після закінчення школи й організацію екскурсійної програми.

Інформація для учасників

Часові рамки школи:        3 – 15 липня 2017 року.

Програма передбачає дообідній та післяобідній цикл занять. Практичні заняття доповнюють факультативи. Викладачі-носії мови використовують інтерактивні методи викладання мови, що сприяють швидкому поступу учасників школи.

Школа забезпечує проживання у комфортабельних двомісних номерах, триразове харчування, необхідні для навчання матеріали.

Після завершення навчання учасники школи отримують сертифікат про проходження інтенсивного курсу практики французької мови із зазначенням кількості навчальних годин.

Анкета оцінювання наприкінці школи дає можливість її учасникам висловити свою думку стосовно організації занять та факультативних видів діяльності.

Для участі у школі необхідно заповнити Анкету учасника (відкрийте посилання в окремій вкладці https://goo.gl/uEEO3E) та пройти тестування (дистанційно) на визначення рівня знань задля подальшого розподілу на групи.

Кінцевий термін подання анкет:            10 червня 2017 року

Для подання анкет, проходження тестування, а також з будь-яких питань стосовно школи просимо звертатися до організаторів.

Учасники покривають організаційні витрати, витрати на харчування та проживання.

Програма школи

Школа базується на комунікативній методиці викладання мови, адаптованій до кожного рівня, використовуються інтерактивні методи з опорою на аудіо та візуальні засоби.

Заняття відбуваються у малих групах (до 10 осіб) відповідно до рівня, що сприяє ефективному навчанню та інтенсивному спілкуванню, водночас зберігаючи необхідність старань та постійної уваги. Навчальна програма побудована таким чином, щоб сприяти розумінню та усному висловлюванню учасників школи у різних ситуаціях щоденного життя.

Програма передбачає 3 щоденні заняття, на яких учасники школи вдосконалюють свої знання з граматики, лексики та фонетики французької мови, а також індивідуальні зустрічі з викладачами.

Оскільки мова і культура є нерозривними, заняття доповнюють цікаві факультативи, на яких учасники практикують мову, відкриваючи для себе культуру франкомовних країн.

Програмою школи передбачені також ігри, конкурси, перегляд фільмів, туристичні мандрівки Карпатами, ватра.

Розклад школи

8:00 – 09:00                Літургія